Kategorie

STUDNIE KANALIZACYJNE

Studzienki kinetowe, kinety i akcesoria

Jednym z elementów systemu kanalizacji są kinetowe studzienki rewizyjne. Tego rodzaju studzienki umieszcza się zwykle na terenie posesji i ich zadaniem jest odprowadzanie ścieków do głównej studzienki kanalizacyjnej. Rolą studni kinetowych jest także umożliwienie rewizji stanu i drożności kanalizacji, a także przeprowadzenia prac konserwacyjnych i porządkowych. Przygotowaliśmy w ofercie naszego sklepu online szeroki wybór kinetów i akcesoriów, które są potrzebne przy budowie studzienki kinetowej. 

Kiniety oraz akcesoria najlepszej jakości

Warunkiem poprawnie działającej instalacji kanalizacyjnej jest zarówno jej dobre wykonanie, jak i użycie elementów najwyższej jakości. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie kiniety zbiorcze i przelotowe z trwałego tworzywa, a także rury wznoszące, uszczelki, wpusty żeliwne, stożki odciążające, teleskopy z włazem oraz pokrywy do studzienek rewizyjnych. Dzięki trwałym materiałom, z jakich wykonane są kinety, nasi klienci mogą mieć pewność, że instalacja będzie działać wydajnie i bezawaryjnie.  Króćce wylotowe studzienek kinetowych są kompatybilne ze standardowymi rurami kanalizacyjnymi. 

Sprawdź naszą ofertę online i zamów niezbędne komponenty już dziś. Masz nietypowy projekt do wykonania? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Jest 91 produktów.

Pokazano 1-24 z 91 pozycji

STUDNIE KANALIZACYJNE

DNO DO RURY FI 425

49,20 zł
Dostępność Dostępne